Redakčný systém cms

Redakčný systém 1st CMS


Redakčný systém (nazývaný aj CMS - Content Management System alebo WCM - Web Content Management) je webová aplikácia slúžiaca na vytváranie a upravovanie internetových stránok. Umožňuje jednoduchú kontrolu a správu obsahu stránok len s minimálnymi technickými nárokmi na jeho používateľa.

1st CMS je profesionálny redakčný systém, ktorý k požadovanej používateľskej jednoduchosti a vysokej bezpečnosti pridáva aj veľkú flexibilitu. Tá mu umožňuje prispôsobenie sa ľubovoľným dizajnovým a funkčným požiadavkám na výslednú web stránku.
 

V jednoduchosti je krása

Úprava textov na Vašej stránke je vo 1st CMS naozaj jednoduchá a dá sa spraviť priamo cez stránku aj bez toho, aby ste museli vstúpiť do redakčného systému.  

 


Pozrite si video s jednoduchou zmenou textu spravenou v 3 krokoch priamo cez stránku. Celá úprava trvá menej ako minútu:
 

1. Krok: prihlásenie sa do redakčného systému a stlačenie tlačítka "Web editor"

2. krok: nájdenie textu na stránke, ktorý sa ide zmeniť a kliknutie na neho dvojklikom

3. krok: uprava textu vo vizuálnom editore a stlačenie tlačítka uložiť
 

Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť. Preto si radšej vyskúšajte úpravu textov sami na našej testovacej stránke.

Get the Flash Player to see this video.
 

Ovládnite svoj web

Udržiavať obsah väčšej internetovej stránky aktuálny nie je ľahká úloha. Redakčný systém 1st CMS Vám umožňuje rozdeliť prístup ku stránkam a dokumentom medzi viacerých ľudí. Správnym nastavením oprávnení používateľov určíte ich úlohy a obsah, za ktorý budú zodpovední. Získate úplný prehľad a kontrolu nad obsahom stránok.
 

Byť videný

Už v základnej verzii obsahuje redakčný systém 1st CMS veľa nástrojov a funkcií, ktoré umožňujú optimalizáciu stránok pre vyhľadávače. Spravnou optimalizáciou môžete zvýšiť návštevnosť Vašich stránok a zviditeľniť Vašu spoločnosť.
 

Návšteva zo zahraničia

Pre návštevníkov stránok z iných krajín je samozrejme možné vo 1st CMS pripraviť jazykovú mutáciu stránky v ich jazyku. Pri zobrazení Vašej stránky je potom možné detekovať krajinu, v ktorej si ju návštevník prehliada a automaticku mu zobraziť príslušnú jazykovú mutáciu.


Redakčný systém 1st CMS má ešte veľa ďaľších užitočných vlastností a funkcií. Prečítajte si o nich.
 

Zvýšili sme bezpečnosť CMS

Pridali sme nové nástroje a funkcie, ktoré minimalizujú riziko napadnutia stránok vytvorených cez redakčný systém 1st CMS

viac o bezpečnosti

Vyskúšajte si náš redakčný systém

Vyskúšajte si redakčný systém 1st CMS a presvedčte sa, že práca s ním je rýchla a zvládnete ju aj vy.

testovacia stránka

Webové hry

Zaoberáme sa vývojom webových hier, ktoré sa dajú použiť aj na marketingové účely. Skúste si hry Atomix a Milionár.

Ukážková hra Atomix
Ukážková hra Milionár